ANGLIČTINA

Všichni rádi cestujeme a domluvit se anglicky už patří mezi základní dovednosti každého z nás.

Náš kurz ANGLIČTINY je veden zkušenou kvalifikovanou lektorkou Pavlou. Na kurzu si zopakujete základy gramatiky a posunete se na vyšší úroveň. Pomocí komunikativních metod se budete schopni domluvit v každodenních situacích a vést jednoduchou konverzaci. K výuce Pavla využívá širokou škálu audiovizuálních materiálů.

Výuka probíhá převážně v angličtině.  Nebojte se! Pavla se přizpůsobí Vašim znalostem a požadavkům.

Kurz je určen nejen pro dospěláky, ale také pro mládež, která by si ráda upevnila své školní znalosti.


 
Cena kurzu:2 000 Kč za pololetí
Lektor/ka: Mgr. PAVLA SVOBODOVÁ
Pavla vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze - obor angličtina/němčina. Pavla učí na jazykové škole v Praze. Má rovněž zkušenosti z pobytů v zahraničí. Je držitelkou IELTS certifikátu. Překládá a tlumočí v obou jazycích. Nabízí rovněž individuální výuku. S Pavlou spolupracujeme již čtvrtým rokem a její kurzy se těší velkému zájmu a oblibě.
Kde:ZŠ Zeleneč, Kasalova 454
Kdy:Informativní schůzka s lektorkou proběhne ve ČTVRTEK 29.9.2016. Sraz všech zájemců o kurz angličtiny bude před hlavním vchodem ZŠ Zeleneč, Kasalova 454 v 19.30 hod.. Prosíme zájemce o zaslání interaktivní přihlášky. Děkujeme.
Čas:ČTVRTEK 19.00 - 20.00 hod.. První pololetí kurzu bude začínat ve čtvrtek 6.10.2016 a bude končit ve čtvrtek 26.1.2017.

PŘIHLÁŠKA

JMÉNO A PŘÍJMENÍ

EMAIL

TELEFON

VAŠE ZPRÁVA

Poznámky