FLORBAL

Tréninky PŘÍPRAVKY (ročník 2010 a mladší),  ELÉVŮ (ročník 2008, 2009) a MLADŠÍCH ŽÁKŮ (ročník 2005,2006, 2007)  jsou určeny pro děti navštěvující základní školu. V současnosti jeden z nejpopulárnějších sportů v ČR, který se těší obrovskému zájmu především u dětí. Snad pro svou nenáročnost a zároveň atraktivitu se florbal v ČR brzy zabydlel. Děti navštěvující naše tréninky se pravidelně účastní florbalových turnajů.

Na trénincích se děti všestranně rozvíjejí nejen v samotné hře, ale i v pohybových schopnostech a dovednostech, které v dětech vyvolávají dobré sportovní návyky. Důraz není kladen až tolik na výsledek hry, jako spíše na prožitky, dobrý pocit ze hry a výbornou atmosféru včetně začlenění všech členů skupiny do kolektivu. Florbal nabízíme ve spolupráci  s florbalovým oddílem PRAGUE TIGERS – www.PRAGUETIGERS.cz.

S florbalovým oddílem PRAGUE TIGERS spolupracujeme již osmým rokem. Tento klub sídlí na Praze 9 a má aktuálně více než 300 členů napříč téměř všemi kategoriemi. Oddíl je členem České florbalové unie ČFBU. Turnaje hraje nejen mládež, ale také ženy a muži. Zvláště v mládežnických kategoriích vidí klub velký potenciál, proto spolupracuje se ZŠ na Černém Mostě, Proseku a v Zelenči s EMPIRIÍ. Jejich snahou je pomocí systému kroužků a tréninků zorganizovat komplexní přípravu dětí ve florbalových dovednostech s možností hrát soutěže ČFBU po celou dobu docházky na základní školu. To se daří díky licencovaným a průběžně školeným trenérům. PRAGUE TIGERS patří ke klubům s velmi dobrou prací s mládeží.

V loňské sezóně děti navštěvující naše tréninky,  úspěšně reprezentovaly ZŠ v Zelenči v turnaji THINK BLUE CUP a postoupili po třetí v řadě do okresního republikového kola.

Naším cílem je vychovávat všestranné sportovce. Důležité je, aby děti florbal bavil. Snažíme se o celkový sportovní rozvoj dětí. Největší radost máme, když děti odcházejí z tréninku nadšené.“ Roman Janeba, šéftrenér mládeže – PRAGUE TIGERS

Cena kurzu:PŘÍPRAVKA - trénink 2x týdně - včetně turnajů - kurzovné na pololetí 3 250 Kč

ELÉVOVÉ - trénink 3x týdně - včetně turnajů - kurzovné na pololetí 3 500 Kč

MLADŠÍ ŽÁCI - trénink až 3x týdně - včetně turnajů - kurzovné na pololetí 3 500 Kč

Děti, které berou florbal jako doplňkový sport - trénink 1x týdně - kurzovné na pololetí 1 800 Kč
Lektor/ka: ROMAN JANEBA
S florbalem začínal v SSK Future. V 16-ti letech vedl elévy, se kterými druhou sezonu skončil na 4. místě v nejvyšší pražské a středočeské soutěži. Po přestupu do Athletics, ještě jako hráč, stihl být u třech postupů za dvě sezony. V současné době je Roman šéftrenérem Athletics (licence B). Má na starosti kompletní rozvoj hráčů v mladší mládeži. Stará se o metodiku a způsob trénování napříč všemi družstvy. Mezi jeho úspěchy patří dva postupy s muži až do Národní Florbalové Ligy. Romana hlavně těší to, že hráče a hráčky trénování s ním baví a hlavně, že se chtějí trénink od tréninku zlepšovat.

Kde:Velká tělocvična ZŠ Zeleneč - Mstětická ulice
Kdy:První pololetí školního roku 2018/2019 začíná v pondělí 10.9.2018 a končí ve čtvrtek 31.1.2019
Čas:PŘÍPRAVKA - ročníky 2010 a mladší
PONDĚLÍ - 17.30 - 18.30 hod, PÁTEK - 16.30 - 17.30 hod