FLORBAL

 

Tréninky MINI-PŘÍPRAVKY jsou určeny pro předškolní děti ve věku 4 – 6 let (ročník 2008 a mladší)

Florbal je v současnosti jeden z nejpopulárnějších sportů v ČR, který se těší obrovskému zájmu především u dětí. Snad pro svou nenáročnost a zároveň atraktivitu se florbal v ČR brzy zabydlel. Děti navštěvující naše tréninky se pravidelně účastní florbalových turnajů.

Na trénincích se děti všestranně rozvíjejí nejen v samotné hře, ale i v pohybových schopnostech a dovednostech, které v dětech vyvolávají dobré sportovní návyky. Důraz není kladen až tolik na výsledek hry, jako spíše na prožitky, dobrý pocit ze hry a výbornou atmosféru včetně začlenění všech členů skupiny do kolektivu. Florbal nabízíme ve spolupráci  s florbalovým oddílem ATHLETICS PRAHA – www.ATHLETICS.cz

S florbalovým oddílem ATHLETICS PRAHA spolupracujeme již sedmým rokem. Tento klub sídlí na Praze 9 a má aktuálně více než 250 členů napříč téměř všemi kategoriemi. Athletics je členem České florbalové unie ČFBU. Turnaje hraje nejen mládež, ale také ženy a muži. Zvláště v mládežnických kategoriích vidí klub velký potenciál, proto spolupracuje se ZŠ na Černém Mostě, Proseku a v Zelenči s EMPIRIÍ. Jejich snahou je pomocí systému kroužků a tréninků zorganizovat komplexní přípravu dětí ve florbalových dovednostech s možností hrát soutěže ČFBU po celou dobu docházky na základní školu. To se daří díky licencovaným a průběžně školeným trenérům.

V loňské sezóně děti navštěvující naše tréninky,  úspěšně reprezentovaly ZŠ v Zelenči v turnaji THINK BLUE CUP  a skončily na krásném 8. místě v rámci celé republiky.

Naším cílem je vychovávat všestranné sportovce. Důležité je, aby děti florbal bavil. Snažíme se o celkový sportovní rozvoj dětí. Největší radost máme, když děti odcházejí z tréninku nadšené.“ Roman Janeba, šéftrenér mládeže – Athletics Praha

Pokud nemáte florbalku, nekupujte ji a dohodněte se s trenérem, jaká by byla vhodná.


 
Cena kurzu:kurzovné bude oznámeno na základě informace od florbalového klubu Prague Tigers - zatím info nemáme. Díky za pochopení.
Lektor/ka: ROMAN JANEBA
S florbalem začínal v SSK Future. V 16-ti letech vedl elévy, se kterými druhou sezonu skončil na 4. místě v nejvyšší pražské a středočeské soutěži. Po přestupu do Athletics, ještě jako hráč, stihl být u třech postupů za dvě sezony. V současné době je Roman šéftrenérem PRAGUE TIGERS (licence B). Má na starosti kompletní rozvoj hráčů v mladší mládeži. Stará se o metodiku a způsob trénování napříč všemi družstvy. Mezi jeho úspěchy patří dva postupy s muži až do Národní Florbalové Ligy. Romana hlavně těší to, že hráče a hráčky trénování s ním baví a hlavně, že se chtějí trénink od tréninku zlepšovat.
Kde:Velká tělocvična ZŠ Zeleneč - Mstětická ulice
Kdy:První pololetí školního roku 2019/2020 začíná v pondělí 16.9.2019 a končí v pátek 27.1.2020
Čas:PONDĚLÍ 17.30 - 18.30 hod
PÁTEK 16.00 - 17.00 hod

PŘIHLÁŠKA

JMÉNO A PŘÍJMENÍ DÍTĚTE

DATUM NAROZENÍ

BYDLIŠTĚ

EMAIL/RODIČE

TELEFON/RODIČE

VAŠE ZPRÁVA

Poznámky