FLORBAL

Tréninky PŘÍPRAVKY jsou určeny pro předškolní děti ve věku od 5 let (ročník 2015 a starší)

V současnosti jeden z nejpopulárnějších sportů v ČR, který se těší obrovskému zájmu především u dětí. Snad pro svou nenáročnost a zároveň atraktivitu se florbal v ČR brzy zabydlel. Děti navštěvující naše tréninky se pravidelně účastní florbalových turnajů.

Na trénincích se děti všestranně rozvíjejí nejen v samotné hře, ale i v pohybových schopnostech a dovednostech, které v dětech vyvolávají dobré sportovní návyky. Důraz není kladen až tolik na výsledek hry, jako spíše na prožitky, dobrý pocit ze hry a výbornou atmosféru včetně začlenění všech členů skupiny do kolektivu. Florbal nabízíme ve spolupráci  s florbalovým oddílem PRAGUE TIGERS – www.PRAGUETIGERS.cz.

S florbalovým oddílem PRAGUE TIGERS spolupracujeme již  desátým rokem. Tento klub sídlí na Praze 9 a má aktuálně více než 400 členů napříč téměř všemi kategoriemi. Oddíl je členem České florbalové unie ČFBU. Turnaje hraje nejen mládež, ale také ženy a muži. Zvláště v mládežnických kategoriích vidí klub velký potenciál, proto spolupracuje se ZŠ na Černém Mostě, Proseku a v Zelenči s EMPIRIÍ. Jejich snahou je pomocí systému kroužků a tréninků zorganizovat komplexní přípravu dětí ve florbalových dovednostech s možností hrát soutěže ČFBU po celou dobu docházky na základní školu. To se daří díky licencovaným a průběžně školeným trenérům. PRAGUE TIGERS patří ke klubům s velmi dobrou prací s mládeží.

Naším cílem je vychovávat všestranné sportovce. Důležité je, aby děti florbal bavil. Snažíme se o celkový sportovní rozvoj dětí. Největší radost máme, když děti odcházejí z tréninku nadšené.“ Roman Janeba, šéftrenér mládeže – PRAGUE TIGERS

Pokud nemáte florbalku, nekupujte ji a dohodněte se s trenérem, jaká by byla vhodná.

Cena kurzu:KURZOVNÉ - tréninky 2-3x týdně 3 500 Kč, trénink 1x týdně 2 000 Kč.
Lektor/ka: ROMAN JANEBA
S florbalem začínal v SSK Future. V 16-ti letech vedl elévy, se kterými druhou sezonu skončil na 4. místě v nejvyšší pražské a středočeské soutěži. Po přestupu do Athletics, ještě jako hráč, stihl být u třech postupů za dvě sezony. V současné době je Roman šéftrenérem PRAGUE TIGERS (licence B). Má na starosti kompletní rozvoj hráčů v mladší mládeži. Stará se o metodiku a způsob trénování napříč všemi družstvy. Mezi jeho úspěchy patří dva postupy s muži až do Národní Florbalové Ligy. Romana hlavně těší to, že hráče a hráčky trénování s ním baví a hlavně, že se chtějí trénink od tréninku zlepšovat.
Kde:Velká tělocvična ZŠ Zeleneč - Mstětická ulice
Kdy:První pololetí školního roku 2020/2021 začíná v pondělí 7.9.2020 a končí v pátek 29.1.2021.
Čas:PONDĚLÍ 17.30 - 18.30 hod
STŘEDA 16.30 - 17.30 hod