FLORBAL

Tréninky MINI-PŘÍPRAVKY jsou určeny pro předškolní děti ve věku 4 – 6 let (ročník 2008 a mladší)

Florbal je v současnosti jeden z nejpopulárnějších sportů v ČR, který se těší obrovskému zájmu především u dětí. Snad pro svou nenáročnost a zároveň atraktivitu se florbal v ČR brzy zabydlel. Děti navštěvující naše tréninky se pravidelně účastní florbalových turnajů.

Na trénincích se děti všestranně rozvíjejí nejen v samotné hře, ale i v pohybových schopnostech a dovednostech, které v dětech vyvolávají dobré sportovní návyky. Důraz není kladen až tolik na výsledek hry, jako spíše na prožitky, dobrý pocit ze hry a výbornou atmosféru včetně začlenění všech členů skupiny do kolektivu. Florbal nabízíme ve spolupráci  s florbalovým oddílem ATHLETICS PRAHA – www.ATHLETICS.cz

S florbalovým oddílem ATHLETICS PRAHA spolupracujeme již sedmým rokem. Tento klub sídlí na Praze 9 a má aktuálně více než 250 členů napříč téměř všemi kategoriemi. Athletics je členem České florbalové unie ČFBU. Turnaje hraje nejen mládež, ale také ženy a muži. Zvláště v mládežnických kategoriích vidí klub velký potenciál, proto spolupracuje se ZŠ na Černém Mostě, Proseku a v Zelenči s EMPIRIÍ. Jejich snahou je pomocí systému kroužků a tréninků zorganizovat komplexní přípravu dětí ve florbalových dovednostech s možností hrát soutěže ČFBU po celou dobu docházky na základní školu. To se daří díky licencovaným a průběžně školeným trenérům.

V loňské sezóně děti navštěvující naše tréninky,  úspěšně reprezentovaly ZŠ v Zelenči v turnaji THINK BLUE CUP  a skončily na krásném 8. místě v rámci celé republiky.

Naším cílem je vychovávat všestranné sportovce. Důležité je, aby děti florbal bavil. Snažíme se o celkový sportovní rozvoj dětí. Největší radost máme, když děti odcházejí z tréninku nadšené.“ Roman Janeba, šéftrenér mládeže – Athletics Praha

Pokud nemáte florbalku, nekupujte ji a dohodněte se s trenérem, jaká by byla vhodná.

Cena kurzu:1 700 Kč za pololetí trénink jednou týdně, 3 000 Kč za pololetí trénink dvakrát týdně
Pro tyto děti, dle uvážení trenérů, je možnost trénovat dvakrát týdně.
Lektor/ka: ROMAN JANEBA
S florbalem začínal v SSK Future. V 16-ti letech vedl elévy, se kterými druhou sezonu skončil na 4. místě v nejvyšší pražské a středočeské soutěži. Po přestupu do Athletics, ještě jako hráč, stihl být u třech postupů za dvě sezony. V současné době je Roman šéftrenérem Athletics (licence B). Má na starosti kompletní rozvoj hráčů v mladší mládeži. Stará se o metodiku a způsob trénování napříč všemi družstvy. Mezi jeho úspěchy patří dva postupy s muži až do Národní Florbalové Ligy. Romana hlavně těší to, že hráče a hráčky trénování s ním baví a hlavně, že se chtějí trénink od tréninku zlepšovat.

LUCIE PEŠTOVÁ
Aktivní hráčka žen Athletics. V letošní sezóně jedna z hlavních trenérek mládeže. Má na starosti elévy a mladší žáky na Proseku.
Kde:Velká tělocvična ZŠ Zeleneč - Mstětická ulice
Kdy:První pololetí školního roku 2017/2018 začíná v pondělí 18.9.2017 a končí v pátek 2.2.2018
Čas:PONDĚLÍ 16.30 - 17.30 hod
PÁTEK 16.30 - 17.30 hod