NĚMČINA

Většina z nás jezdí lyžovat do Rakouska a někteří také zavítají v létě do německy mluvících zemí. Pro ty z Vás, kteří se nedomluví a rádi by to změnili, nabízíme kurz NĚMČINY.

Výuka německého jazyka od základů až po prohloubení si náročnějších gramatických jevů, konverzace na různá témata tak, aby jste si uměli poradit a domluvit se v různých situacích. Na hodinách lektorka využívá komunikativní metody výuky a bohatou škálu učebních materiálů a pomůcek. Hodiny probíhají převážně v němčině. Nebojte se! Pavla se přizpůsobí Vašim znalostem a požadavkům.

Kurz je určen nejen pro dospěláky, ale také pro mládež, která by si ráda upevnila své školní znalosti.

 


 
Cena kurzu:2 000 Kč na pololetí
Lektor/ka: Mgr. PAVLA SVOBODOVÁ
Pavla vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze - obor angličtina/němčina. Pavla učí na jazykové škole v Praze. Má rovněž zkušenosti z pobytů v zahraničí. Je držitelkou IELTS certifikátu. Překládá a tlumočí v obou jazycích. Nabízí rovněž individuální výuku. S Pavlou spolupracujeme již čtvrtým rokem a její kurzy se těší velkému zájmu a oblibě.

Kde:ZŠ Zeleneč, Kasalova 454
Kdy:Informativní schůzka s lektorkou proběhne ve ČTVRTEK 29.9.2016. Sraz všech zájemců o kurz němčiny bude před hlavním vchodem ZŠ Zeleneč, Kasalova 454 v 19.00 hod.. Prosíme zájemce o zaslání interaktivní přihlášky. Děkujeme.
Čas:ČTVRTEK 18.00 - 19.00 hod.. První pololetí kurzu bude začínat ve čtvrtek 6.10.2016 a bude končit ve čtvrtek 26.1.2017.

PŘIHLÁŠKA

JMÉNO A PŘÍJMENÍ

EMAIL

TELEFON

VYBERTE KURZ

VAŠE ZPRÁVA

Poznámky