SPORŤÁČEK

SPORŤÁČEK

Pojďme děti navrátit zpět do přírody, naučme je být venku. A nejen to, děti se adaptují na rozdílné počasí, na rozdílnost terénu. Nezaskočí je déšť ani sníh. A při tom všem se budou zdravě hýbat, naučí se detailně znát svoje tělo pomocí soutěží, her a rozmanitých cvičení.

Toto netradiční cvičení venku u nás povede trenérka Markéta Miksová. Markéta vede skvělé Kruháčky pro dospěláky v Zelenči, má sportovní kurzy pro děti v Klánovicích a Čelákovicích. Markéta chce touto netradiční nabídkou cvičení venku posunout myšlení rodičů a dětí a hlavně ukázat, že nepotřebujeme ke cvičení jen tělocvičny a kryté haly. Odjakživa lidé sportovali venku. Pojďte to děti zkusit s Markétou! Slibujeme Vám, že se z tréninků budete vracet s úsměvem na rtu!

Tréninky jsou určeny pro všechny školní věkové kategorie! 


 
Cena kurzu:tréninky 1x týdně 1 800 Kč
Lektor/ka: MARKÉTA MIKSOVÁ

Markéta cvičí od útlého věku. Cvičení pro děti a dospělé se intenzivněji začala věnovat před 5ti lety. Zavedla metodiku tréninků pro čelákovickou skupinu Spartan Training Group. Markéta se neustále v oblasti sportu vzdělává a staví nové a nové sportovní možnosti a cíle. Své tréninky přizpůsobuje věku a fyzickým možnostem cvičenců. Její kurzy se těší veliké oblibě jak u dětí, tak dospělých.


Dotazy týkající se tréninků směřujte přímo na trenérku Markétu Miksovou – tel: +420 606 741 994,
email: marketagecova@gmail.com, facebook: https://www.facebook.com/marketa.miksova

Kde:ZŠ Zeleneč, Kasalova 454 - vchodem na školní zahradu - zelená branka - bližší info po zaslání přihlášky. ZŠ nám poskytne zázemí na převlečení a uschování školních brašen. Pokud bude nepříznivé počasí, budeme cvičit uvnitř.
Kdy:První pololetí školního roku 2019/2020 začíná v pondělí 23.9.2019 a končí 27.1.2019.
Čas:PONDĚLÍ: 16.00-17.00 hod.

PŘIHLÁŠKA

JMÉNO A PŘÍJMENÍ DÍTĚTE

DATUM NAROZENÍ

BYDLIŠTĚ

EMAIL/RODIČE

TELEFON/RODIČE

VYBERTE TERMÍN

VAŠE ZPRÁVA

Poznámky