TANEC

V novém školním roce 2020/2021 nabízíme výuku tance v Zelenčí ve spolupráci s profesionálním brazilským tanečníkem, pedagogem a choreografem ALLANEM LEMAYOU. Tanci se věnuje více než 13 let.

Brazilský tanečník Allan Lemaja | LUI

Alli žije v České republice od roku 2004 – takže česky se dohovoří. Allan je vynikající tanečník, lektor, choreograf, hlavní porotce mnoha tanečních soutěží, zakladatel taneční skupiny https://www.outofbounds.cz/. Pořádá taneční workshopy jak u nás, tak po celé Evropě. Spolupracuje jako choreograf s televizí a předními světovými umělci a agenturami – Abril Music, BMG, Sony Music…… Je hlavním choreografem mnoha muzikálů, které se u nás v České republice hrají. V tuto chvíli – jako hlavní choreograf – vybírá tanečníky do muzikálu Touha, který se bude hrát v divadle Kalich od září 2021.

Každá lekce se skládá z části rozcvičovací a z části choreografické. Úkolem rozcvičovací části je cíleně připravit tělo na další zátěž. Protáhnout zkrácené svaly a posílit oslabené, pracovat na taneční technice tanečníka – od základních pozic po složitější prvky. Celou dobu se klade důraz na správné dávkování pohybu a kompenzační cviky.
Tanec je všestranná umělecká aktivita, kterou můžou všichni využívat ke zkvalitnění svého života. Pokud nám to situace dovolí, děti by na závěr kurzu měly mít vystoupení v divadle.

Lektor/ka: ALLAN LEMAJA
Kde:ZŠ Zeleneč, Kasalova 454 - vchodem na školní zahradu - zelená branka - bližší info po zaslání přihlášky
Kdy:První pololetí školního roku 2020/2021 začíná třetí nebo čtvrtý týden v září.
Čas:ÚTERÝ 15.45 - 16.30 hod