TANEC

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Morbi scelerisque luctus velit. Pellentesque sapien. Integer tempor. Quisque tincidunt scelerisque libero. Sed vel lectus. Donec odio tempus molestie, porttitor ut, iaculis quis, sem. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Duis sapien nunc, commodo et, interdum suscipit, sollicitudin et, dolor. Fusce dui leo, imperdiet in, aliquam sit amet, feugiat eu, orci. Nullam sit amet magna in magna gravida vehicula.

Cena kurzu:
Lektor/ka: TEREZA ROSENBAUMOVÁ

TANEČNÍ VZDĚLÁNÍ
již v předškolním věku navševovala mateřskou uměleckou školu zaměřenou na tanec
2004 - 2005 taneční škola Hazard
od roku 2005 navštěvovala taneční skolu InDance

LEKTORSKÁ A CHOREOGRAFICKÁ PRAXE
lektorka taneční školy Indance
pravidelná choreografická školení vedená Majkou Piskořovou Veselou

TANEČNÍ PRAXE
členka souboru Pop Balet
účinkovala v představení Americký sen