TANEC

Jsme moc rádi, že Vám můžeme unnamednabídnout výuku tance ve spolupráci s taneční školou InDance.

Taneční škola InDance Vám nabízí příležitost, jak být IN. Předškoláci, školáci, mládež, dospěláci – na věku a taneční pokročilosti nám nezáleží. Svou pozornost věnujeme všem, od těch nejmenších až po dospělé. V hodinách tančíme v nejrůznějších stylech – jazz dance, hip hop, funky, TV + theatre, musical dance.

Taneční škola InDance má dlouholetou tradici, která vychází z jedinečné taneční metodiky, která je založena na propojení radosti z tance, krásy pohybu a znalostí kineziologie a fyziologie. Díky systematické výuce, vycházející z této jednotné metodiky a dlouholeté spolupráci s rehabilitací Medicavera, se v kurzech zaměřujeme také na prevenci vadného držení těla a psychosomatických poruch. S taneční školou InDance můžete vyhlásit válku bolavým zádům, zkráceným svalům i špatné fyzičce. Práci všech lektorů kontrolujeme pravidelnými hospitacemi. Lektoři během školního roku prochází řadou školení, která jsou zaměřená na taneční náplň lekce, choreografii i pedagogiku.

Každá lekce se skládá z části rozcvičovací a z části choreografické. Úkolem rozcvičovací části je cíleně připravit tělo na další zátěž. Protáhnout zkrácené svaly a posílit oslabené, pracovat na taneční technice tanečníka – od základních pozic po složitější prvky. Celou dobu se klade důraz na správné dávkování pohybu a kompenzační cviky.
Tanec je všestranná umělecká aktivita, kterou můžou všichni využívat ke zkvalitnění svého života. Důležitou součástí výukového programu taneční školy InDance jsou proto představení v divadle. Na těchto představeních, která probíhají dvakrát do roka, mají všichni žáci školy možnost předvést, co se naučili. Velkým přínosem je pro tanečníky možnost prožívání emocí, které jsou s vystupováním na jevišti spojené. Tato zkušenost je pro naše žáky nenahraditelná nejen po stránce taneční ale i po stránce lidské. Výrazně totiž ovlivní i jejich sebevědomé vystupování v běžném životě – například v krizových situacích jako jsou zkoušky nebo pohovor v práci.
WEBOVÉ STRÁNKY  www.indance.cz

Cena kurzu:Taneční skupina ZE1 a ZE2 trénink 2x týdně 2 500 Kč za pololetí, trénink 1x týdně 1 800 Kč za pololetí. Taneční skupina ZE3 2x týdně 2800 Kč za pololetí, 1x týdně 1 800 Kč za pololetí.
Lektor/ka: TEREZA ROSENBAUMOVÁ

TANEČNÍ VZDĚLÁNÍ
již v předškolním věku navševovala mateřskou uměleckou školu zaměřenou na tanec
2004 - 2005 taneční škola Hazard
od roku 2005 navštěvovala taneční skolu InDance

LEKTORSKÁ A CHOREOGRAFICKÁ PRAXE
lektorka taneční školy Indance
pravidelná choreografická školení vedená Majkou Piskořovou Veselou

TANEČNÍ PRAXE
členka souboru Pop Balet
účinkovala v představení Americký sen
pravidelně se účastní taneční stáže Tanec bez hranic, kde měla možnost spolupracovat se světovými lektory, jako jsou: Michele Oliva (IT), Michele Assaf (USA), Florence Meregalli (FRA), Terry Beeman (USA), Bernard Estrabaut (FR), Derek Mitchell (USA), Macia del Prete (IT), Joshua Pelatzky (USA), Alexandra Lemoine (FR), Iker Karrera (SP) a další

účast na workshopech taneční školy InDance
Kde:ZŠ Zeleneč, Kasalova 454 - vchodem na školní zahradu - zelená branka - bližší info po zaslání přihlášky
Kdy:První pololetí školního roku 2018/2019 začíná v pondělí 24.09. 2018 a končí v úterý 29.1.2019
Čas:1. TANEČNÍ TŘÍDA - ZE1
holky a kluci od 6 - 9 let
PO 16.45 - 17.45 hod , ÚT 16.00 - 17.00 hod

2. TANEČNÍ TŘÍDA - ZE2
holky a kluci od 10 - 12 let
PO 17.45 - 18.45 hod, ÚT 17.00 - 18.00 hod

3. TANEČNÍ TŘÍDA - ZE3
holky a kluci od 13 - 18 let
PO 18.45 - 20.00 hod, ÚT 18.00 - 19.00 hod

Lektor může zařazení do jednotlivých tanečních tříd individuálně změnit. Trénink 1x týdně je možný jen po dohodě s lektorem kvůli vystoupení v divadle. Díky za pochopení.

VYBERTE KURZ